Klimatizácie 214 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 214 položiek
 • Rýchly náhľad
  591,00 € s DPH

  Klimatizácia Daikin Comfort je moderná a účelová jednotka s inverterovou technológiou, vďaka ktorej je znížena spotreba energie o 30%. Prijateľná cena z neho robí obľúbenú a najpredávanejšiu klimatizáciu Daikinu. Prednosťou je značná úspora energie v šetriacom režime znižuje spotrebu energie.

  Klimatizácia Daikin Comfort je moderná a účelová jednotka s inverterovou...

  591,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  651,00 € s DPH

  Efektívny kompresor s presným digitálnym riadením. Tichá prevádzka vďaka najnovšiemu DC Inverter kompresoru. Moderný elektronický systém, znižuje spotrebu energie až o 50% v porovnaní s tradičnými systémami .Auto diagnostický systém. Možnosť implementácie vzduchových filtrov: Nano Strieborný Ženšen filter- antibakteriálne, protiplesňové.

  Efektívny kompresor s presným digitálnym riadením. Tichá prevádzka vďaka...

  651,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  620,00 € s DPH

  Kvalita od Toshiby za dostupnú cenu. Hybrid-Invertorová regulácia:Keď je rozdiel medzi požadovanou a jestvujúcou teplotou značný, vtedy Invertor zapne mód PAM, podá vysoký výkon a týmto spôsobom dosiahne rýchlo požadovaný komfort.V tomto režime je potrebný elektrický príkon minimálny a účinnosť maximálna.

  Kvalita od Toshiby za dostupnú cenu. Hybrid-Invertorová regulácia:Keď je...

  620,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 950,00 € s DPH

  Daikin podstropná jednotka je vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov.Vďaka Coanda efektu je to ideálne riešenie komfortného prietoku vzduchu vo veľkých miestnostiach: uhol výfuku vzduchu až do 100°.Dokonca aj miestnosti so stropmi do výšky až 3,8m je možné veľmi jednoducho vykúriť alebo schladiť bez straty výkonu

  Daikin podstropná jednotka je vhodná na montáž do rohov a úzkych...

  1 950,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 350,00 € s DPH

  Parapetná jednotka optimalizovaná pre vykurovanie poskytuje vášmu domovu perfektnú klímu aj keď je vonku -25 °C.Malá výška jednotky umožňuje jej montáž pod oknom.Môže byť nainštalovaná oproti stene alebo zapustenáZvislá automatická oscilácia pohybuje výduchovými klapkami hore a dolu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.

  Parapetná jednotka optimalizovaná pre vykurovanie poskytuje vášmu domovu...

  1 350,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 548,00 € s DPH

  Úplne plochá kazetová jednotka kombinuje najnovšiu technológiu s funkciami úspory energie, ktoré vylepšujú komfort pre používateľa a to všetko v unikátnom dizajne s jednoduchou montážou dekoračného panela do štandardných podhľadových rastrov. Vyfukovanie vzduchu v rozsahu 360° pre optimálnu účinnosť a komfort.

  Úplne plochá kazetová jednotka kombinuje najnovšiu technológiu s...

  1 548,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 305,00 € s DPH

  Kanálová klimatizácia Daikin je určená na montáž do sadrokartónu. Pre svoje rozmery je možné ju umiestniť do 240 mm priestoru medzistropu. Ide o diskrétne skrytú jednotku. Jediným dôkazom jej prítomnosti sú mriežky nasávania a vypúšťania.

  Kanálová klimatizácia Daikin je určená na montáž do sadrokartónu. Pre...

  1 305,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  2 500,20 € s DPH

  Invertorová podstropná jednotka má široké uplatnenie, je ideálna pre domy, byty, kancelárie, obchody a reštaurácie. Má nový elegantný dizajn. Hlavnými prednosťami tejto technicky inovovanej jednotky sú nová konštrukcia tepelného výmenníka - vyššia účinnosť pri chladení a vykurovaní.

  Invertorová podstropná jednotka má široké uplatnenie, je ideálna pre...

  2 500,20 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  499,00 € s DPH

  Klimatizácia série COZY sa radí do strednej triedy. Má klasický dizajn bielej farby s LCD displejom. Využíva moderné technológie ako G10 Inverter, ktorý zabezpečuje úspory energie. Inovatívne prepínanie napájania zabezpečuje 1 W príkonu v pohotovostnom režime. Jednotka je vybavená systémom filtrácie COLD PLASMA, množstvom doplnkových funkcií

  Klimatizácia série COZY sa radí do strednej triedy. Má klasický dizajn...

  499,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  627,00 € s DPH

  Základná séria ROCKY sa tiež pobije o vašu priazeň. Efektívne chladenie aj kúrenie ušetrí vaše peniaze za energie a malé rozmery vnútornej jednotky vás nebudú priestorovo obmedzovať. Našli ste víťaza v ľahkej váhe.

  Základná séria ROCKY sa tiež pobije o vašu priazeň. Efektívne chladenie...

  627,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 254,00 € s DPH

  Kombinované systémy od spoločnosti Carrier prinášajú ten najvyšší komfort z chladenia a vykurovania v kombinácii s maximálnou flexibilitou. DC invertorová technológia s dvojitým rotačným kompresorom a DC motor ventilátora pre tichšiu a hospodárnu prevádzku. Jedna exteriérová jednotka môže slúžiť až 4 interiérovým jednotkám pre všetky možné interiérové...

  Kombinované systémy od spoločnosti Carrier prinášajú ten najvyšší...

  1 254,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  600,00 € s DPH

  Prináša okamžité, príjemné pohodlie do vášho domova. Plochý, štýlový čelný panel, jeho funkcia vytvorí skvelú atmosféru za dostupnú cenu.

  Prináša okamžité, príjemné pohodlie do vášho domova. Plochý, štýlový...

  600,00 € s DPH
Zobraziť 1 - 12 z 214 položiek