Výrobcovia klimatizácií 211 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 211 položiek
 • Rýchly náhľad
  591,00 € s DPH

  Klimatizácia Daikin Comfort je moderná a účelová jednotka s inverterovou technológiou, vďaka ktorej je znížena spotreba energie o 30%. Prijateľná cena z neho robí obľúbenú a najpredávanejšiu klimatizáciu Daikinu. Prednosťou je značná úspora energie v šetriacom režime znižuje spotrebu energie.

  Klimatizácia Daikin Comfort je moderná a účelová jednotka s inverterovou...

  591,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  600,00 € s DPH

  Prináša okamžité, príjemné pohodlie do vášho domova. Plochý, štýlový čelný panel, jeho funkcia vytvorí skvelú atmosféru za dostupnú cenu.

  Prináša okamžité, príjemné pohodlie do vášho domova. Plochý, štýlový...

  600,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  789,00 € s DPH

  Elegantný, moderný dizajn. Vzduchový filter odstraňuje baktérie a vírusy. Veľmi tichá, a preto najlepšia voľba pre spálne. Wi-Fi adaptér Vám umožňuje plne ovládať vašu jednotku odkiaľkoľvek.

  Elegantný, moderný dizajn. Vzduchový filter odstraňuje baktérie a...

  789,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 122,00 € s DPH

  Daikin Professional prináša elegantné riešenie, má jemné a zaoblené tvary, ktoré sa prelínajú so stenou. Má vysokokvalitnú matnú kryštálovo bielu farbu. Okrem designu sa môže pochváliť výkonom s triedou účinnosti A+. Táto jednotka je jednoducho výborná po cenovej aj výkonnostnej stránke.

  Daikin Professional prináša elegantné riešenie, má jemné a zaoblené...

  1 122,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 116,00 € s DPH

  Klimatizácia Daikin Comfort optimalizovaná pre vykurovanie je nástenná jednotka poskytujúca vysokú účinnosť a pohodlie, aj keď je vonku -25 °C.

  Klimatizácia Daikin Comfort optimalizovaná pre vykurovanie je nástenná...

  1 116,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 194,00 € s DPH

  Daikin Professional s ekologickým chladivom R410A prináša. Má jemné a zaoblené tvary, ktoré sa prelínajú so stenou. Má vysokokvalitnú matnú kryštálovo bielu farbu. Okrem designu sa môže pochváliť výkonom s triedou účinnosti A+. Táto jednotka je jednoducho výborná po cenovej aj výkonnostnej stránke.

  Daikin Professional s ekologickým chladivom R410A prináša. Má jemné a...

  1 194,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 420,20 € s DPH

  Klimatizácia Daikin Emura je najväčší elegán v produktovom portfóliu klimatizácií výrobcu Daikin a jednoznačne poteší aj zákazníkov s citom pre designove záležitosti.

  Klimatizácia Daikin Emura je najväčší elegán v produktovom portfóliu...

  1 420,20 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 425,00 € s DPH

  Klimatizácia Daikin Emura je najväčší elegán a jednoznačne poteší aj zákazníkov s citom pre designove záležitosti.Jednoducho sa zamilujete, aj keď je vonku -25 °C.Vďaka filtrácii vzduchu odstráni až 97 % alergénov, preto dýchate iba zdravý, čistý vzduch.3D prúdenie vzduchu zaistí maximálne pohodlie v celom priestore

  Klimatizácia Daikin Emura je najväčší elegán a jednoznačne poteší aj...

  1 425,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 620,00 € s DPH

  Klimatizácia Daikin Emura s ekologickým chladivom R32 je najväčší elegán v produktovom portfóliu klimatizácií. Jej strieborné prevedenie je veľmi elegantné a jednoznačne poteší aj zákazníkov s citom pre designove záležitosti.Strieborný filter na odstraňovanie alergénov a čistenie vzduchu: zachytáva také alergény ako sú peľ a prachové roztoče

  Klimatizácia Daikin Emura s ekologickým chladivom R32 je najväčší elegán...

  1 620,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 500,00 € s DPH

  Jej strieborné prevedenie poteší aj zákazníkov s citom pre designove záležitosti.Unikátna kombinácia zvlhčovania, odvlhčovania, vetrania, čistenia vzduchu a vykurovania a chladenia v 1 systéme.Online ovládač (voliteľný): ovládaj vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta pomocou smartphonu, laptopu, počítača, tabletu alebo dotykovej obrazovky.

  Jej strieborné prevedenie poteší aj zákazníkov s citom pre designove...

  1 500,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  651,00 € s DPH

  Efektívny kompresor s presným digitálnym riadením. Tichá prevádzka vďaka najnovšiemu DC Inverter kompresoru. Moderný elektronický systém, znižuje spotrebu energie až o 50% v porovnaní s tradičnými systémami .Auto diagnostický systém. Možnosť implementácie vzduchových filtrov: Nano Strieborný Ženšen filter- antibakteriálne, protiplesňové.

  Efektívny kompresor s presným digitálnym riadením. Tichá prevádzka vďaka...

  651,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  1 130,00 € s DPH

  Daikin Professional optimalizovaná pre vykurovanie prináša elegantné riešenie klimatizovania priestorov. Má jemné a zaoblené tvary, jednotka je v miestnosti nenápadná, má matnú kryštálovo bielu farbu. Okrem designu sa môže pochváliť výkonom s triedou účinnosti A+ a pracovným rozsahom až do -25° C.

  Daikin Professional optimalizovaná pre vykurovanie prináša elegantné...

  1 130,00 € s DPH
Zobraziť 1 - 12 z 211 položiek