Projektová dokumentácia pre vzduchotechniku

Pre vzduchotechniku a ventiláciu platia vysoké nároky. Skúsennosť a odbornosť firmy je základom pre kvalitnú realizáciu od teoretických schém a projektovýchh dokumentácii až po premenu na reálny projekt. Od začiatku našej pôsobnosti sa spoločnosť Slovakklima  zaoberá touto činnosťou, zúčastňujeme sa pravdieľných previerok a školení. Kvalitu naše...

Pre vzduchotechniku a ventiláciu platia vysoké nároky. Skúsennosť a odbornosť firmy je základom pre kvalitnú realizáciu od teoretických schém a projektovýchh dokumentácii až po premenu na reálny projekt. Od začiatku našej pôsobnosti sa spoločnosť Slovakklima  zaoberá touto činnosťou, zúčastňujeme sa pravdieľných previerok a školení. Kvalitu našej práce ocenili spokojné firmy.

Na začiatku každého projektu je potrebná projektová dokumentácia, na základe ktorej Vám navrhneme na mieru potrebné riešenie a objednáme potrebné prvky vzduchotechniky. Od výkonných jednotiek strojných zariadení, až po vzduchotechnické potrubie, montážne prvky a regulačné zariadenia pre automatické fungovanie. Pri projektovaní samozrejme berieme do úvahu požiadavky a potrebné parametre všetkých častí. Následne meriame nastavené hodnoty, úroveň hluku prípadne ďalšie dôležité údaje, ktoré sú súčasťou príslušných protokolov, tvoriacich súčasť dokumentácie.

Naše služby poskytujeme v rámci celého Slovenska.

Viac

Projektová dokumentácia pre vzduchotechniku Žiadne produkty v kategórii