Slovakklima pôsobí na trhu od roku 2013. Založili sme ju po bohatých skúsenostiach v oblasti klimatizácie, vzduchotechniky, vykurovania a regulácie. S naším uvážením sme sa rozhodli posunúť ďalej.   

Vzduchotechnika, chladenie a kúrenie sú v súčasnosti nevyhnutné nielen v moderných budovách, ale aj v domácnostiach. Naši klienti sú preto z rôznych oblastí a odvetví.  Našu prácu prispôsobujeme bytovým aj nebytovým priestorom: obchodom, kaderníctvam, reštauráciám, hotelom. Vybavili sme už viac ako stovky objednávok. Viac zistíte po kliknutí na sekciu Referencie.

Naše široké skúsenosti nás naučili, že pri výbere klimatizácie nepotrebujete detailné technické údaje. Po našej informačnej tabuľke s úplnou ľahkosťou pochopíte všetky Vám vyhovujúce parametre a vďaka týmto informáciám môžete jednoducho poskytnúť chladiace výkony vaším blízkym.

Našou prednosťou je vyhovieť požiadavkám zákazníka a zveľaďovať každý jeden krok. Náš tým je jedna veľká skupina ľudí, ktorej pri každej jednej chvíľke strávenej pri obede, čaji, káve záleží  na kvalite, čo  určite oceníte aj vy:

  •            Kvalita je u nás  vždy na prvom mieste
  •   Rýchlosť a dodanie tovaru.
  •  Cenové ponuky máte u nás vždy zadarmo.
  •  Rýchly zákaznícky servis, sme tu vždy pre vás.
  •  E-shop Slovakklima.sk je vyslovene rýchly a prehladný výber určený pre nášho zákaznika .

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:

Facebook

Aby ste mali našu plnú dôveru sme držiteľmi chladiarenských a iso certifikátov ktorá určuje naše kvality.

ISO 9001 Quality System Certificate

ISO 14001 Enviroment Management System Certificate

ISO 18001 Occupation Healthy Safety System Certificate